Szkolenia w wygodnych warunkach

Szkolenia w wygodnych warunkach

Od kiedy pracodawcy zdali sobie sprawę z tego, jak wielkie znaczenie mają szkolenia pracownicze dla sukcesu ich firmy, zaczęli masowo wysyłać swoich pracowników na szkolenia podnoszące ich kompetencje. Skorzystały z tego różne firmy oferujące sale konferencyjne, w których można prowadzić takie szkolenia, ale nie zawsze są to sale oferujące odpowiednie warunki szkoleniowe. Automobilklub Polski postarał się, by szkolenia mogły być organizowane w warunkach sprzyjających zdobywanej wiedzy.

Wygoda przede wszystkim

Sale szkoleniowe w Warszawie przygotowane przez Automobilklub Polski są w pełni klimatyzowane, co oznacza, że przez cały rok mamy w nich temperatury idealnie dopasowane do potrzeb osób na szkoleniu. Jest możliwość skorzystania z urządzeń elektronicznych, pomocy naukowych przydatnych na szkoleniach, a także ze sprzętu multimedialnego. Na miejscu znajduje się ponadto kompletny catering, więc jeśli tylko ktoś zgłodnieje, będzie mógł skorzystać w miarę potrzeb z ciepłego lub zimnego posiłku .

Wynajem sali szkoleniowych

Jesteście zainteresowani wynajmem sal?  Najlepsza oferta – www.automobilklubpolski.pl/opis-sal-szkoleniowo-konferencyjnych.