Prawo jazdy w Warszawie: gdzie zrobić?

Prawo jazdy w Warszawie: gdzie zrobić?

Szkoła prawa jazdy w Warszawie, która działa przy automobilklubie Polski ma długoletnie doświadczenie w nauce kierowców. Prawo jazdy w szkole zdobyło już mnóstwo kursantów. 

Szkoła proponuje kursy prawa jazdy w następujących kategoriach: A1, A, B, BE, C, CE i D. Na kursantów czekają instruktorzy z bardzo dużym doświadczeniem i przede wszystkim o niewyczerpanych pokładach cierpliwości. Instruktorzy, których zatrudnia szkoła doskonalą swoje umiejętności, dbają również o to, aby na bieżąco zapoznawać się ze zmianami wprowadzanymi w przepisach o ruchu drogowym. Ty, co wyróżnia szkołę przy automobilklubie Polski od innych szkół na rynku jest między innymi symulator dachowania oraz zajęcia przeprowadzane na płycie poślizgowej. Zajęcia te są organizowane w ramach opłaty za kurs. Są to oczywiście zajęcia dla osób, które robią prawo jazdy kategorii B.

Kurs prawa jazdy składa się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej. Wiedzę teoretyczną kursanci mogą przyswajać metodą tradycyjną lub e-learning. Atrakcyjne ceny są dodatkowym plusem.

Prawo jazdy w Warszawie

Szukasz szkoły nauki jazdy z atrakcyjnymi cenami oraz wysoką zdawalnością?
Sprawdź ofertę AutomobilKlubu Polski www.automobilklubpolski.pl/kalendarz-osk.