Gdzie wynająć sale szkoleniowe w Warszawie?

Gdzie wynająć sale szkoleniowe w Warszawie?

AutomobilKlub Polski proponuje swoim klientom między innymi doskonale wyposażone sale szkoleniowe w Warszawie. Do dyspozycji klientów jest aż siedem sal, które są w stanie pomieścić od siedmiu do dwustu pięćdziesięciu osób. Każda z sal jest naprawdę w pełni wyposażona. Wygodne krzesła, rzutniki multimedialne, tablice – wszystko to można znaleźć w każdej sali. Na szczególne podkreślenie zasługuje to, że w każdej sali znajduje się klimatyzacja. Dzięki temu nic nie stoi na przeszkodzie, aby z sal korzystać również latem, kiedy na zewnątrz panują naprawdę wysokie temperatury.

Sale AutomobilKlubu Polski są naprawdę atrakcyjnie zlokalizowane. Wystarczy zaledwie piętnaście minut, aby dojechać tu z centrum Warszawy. Ci, którzy zdecydują się przyjechać własnym autem nie muszą martwić się tym, co zrobić z samochodem. AutomobilKlub oferuje bowiem swoim klientom przestronny parking. Za skorzystanie z parkingu od klientów nie jest pobierana żadna opłata.

Oferta AutomobilKlubu jest atrakcyjna również pod względem cenowym. Sprawdź ofertę – www.automobilklubpolski.pl/opis-sal-szkoleniowo-konferencyjnych.